O nas

Optimum Pro to kolejny etap rozwoju marki Optimum – dostawcy ponad 20 milionów artykułów gospodarstwa domowego na rynek polski. 25 lat doświadczenia sprawia, że możemy zapewnić Ci nie tylko najwyższej klasy sprzęt, ale też spokój i komfort płynący z jego użytkowania.

Zawsze na pierwszym miejscu

Gdy decydujesz się na wybór urządzeń Optimum Pro, otrzymujesz maksimum możliwości, jakie  możesz dostać w danym segmencie produktowym.

Wszystko, co najlepsze

Sprzęt, który dostarczamy, musi spełniać dwa podstawowe warunki:

01   Ułatwiać codzienne życie, czyli sprawdzać się w roli, do której został zaprojektowany.

02   Zapewniać dodatkowe, innowacyjne możliwości.

Czym kieruje się Optimum Pro?

Wykreuj swoją rzeczywistość

Szybkie espresso o poranku? Rodzinne rozmowy przy kremowym latte? A może szklanka ciepłego mleka na dobry sen? W Optimum Pro wybór należy do Ciebie! To Ty tworzysz rzeczywistość – nasze produkty są wyłącznie dodatkiem, który pomoże Ci uczynić ją wyjątkową!

Stwórz swoją własną historię z Optimum Pro

Nasze produkty będą towarzyszyć Ci przez długie lata. Dlatego chcemy, aby służyły Ci jak najlepiej. Ekspresy Optimum Pro są dopracowane w każdym detalu – od rozbudowanej
funkcjonalności, aż po wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu sprostają one Twoim wymaganiom zarówno dziś, jak i w przyszłości. Takie podejście pozwala nam rozwijać się w sposób zrównoważony z dbałością o środowisko naturalne. Ty zaś nie tylko stajesz się użytkownikiem naszego ekspresu, ale także świadomym konsumentem na długie lata!

Previous slide
Next slide

Pytania i odpowiedzi

Szczegółowe informacje na temat dostępnych sprzętów możesz uzyskać w zakładkach poszczególnych produktów. Możliwe jest również pobranie z naszej strony kompletnych instrukcji obsługi każdego urządzenia. Jeżeli jednak potrzebujesz jeszcze więcej informacji, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w stopce lub zadzwonić na infolinię (numer telefonu dostępny jest w zakładce kontakt).

Jeżeli Twoje urządzenie wymaga serwisowania, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwonić na infolinię. Część problemów, jakie mogą pojawić się podczas użytkowania ekspresu, jesteśmy w stanie rozwiązać zdalnie.  Jeżeli zarejestrowałeś/aś swój produkt w usłudze Else Space, możesz liczyć na dodatkowe opcje: wymiana zdjęć w ekspresie, przedłużona gwarancja, ekspres zastępczy na czas prac serwisowych.

Tak, możesz otrzymać ekspres zastępczy na czas serwisu. Twój ekspres musi być jednak zarejestrowany w usłudze Else Space. Aby zarejestrować produkt w usłudze, przejdź do zakładki Else Space, a następnie uzupełnij formularz. Możesz również zarejestrować produkt za pośrednictwem infolinii (numer dostępny w zakładce kontakt oraz w zakładce Else Space).

Nasze produkty dostępne są u dystrybutorów. Aby dowiedzieć się, gdzie możesz nabyć nasze produkty, przejdź do zakładki Gdzie Kupić.

Możliwość zakupu ratalnego uzależniona jest od indywidualnych zasad poszczególnych dystrybutorów.

Planujemy stale uzupełniać naszą ofertę o kolejne ekspresy do kawy oraz inne urządzenia AGD.

Ekspres może wyświetlać Twoje własne zdjęcia lub grafiki na wygaszaczu oraz podczas robienia kawy. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy zarejestrować produkt w zakładce Else Space i poprosić o wgranie zdjęć podczas serwisu.

Marki Optimum Pro
szukaj w renomowanych sklepach

Gdzie kupisz nasze produkty?

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Dowiedz się więcej